Gospodarstwo agroturystyczne

€uro MOTEL

K A Z I M I E R Z
30-03-2020
Jadąc 35 min. TRASĄ EKSPRESOWĄ A2 z Warszawy do Terespola znajdziesz wspaniałe i wygodne miejsce do wypoczynku i rekreacji w całorocznym gospodarstwie agroturystycznym €uro MOTEL KAZIMIERZ.

Gospodarstwo agroturystyczne KAZIMIERZ znajduje się we wsi Kazimierzów nr 8 gmina Kałuszyn powiat miński. Jest usytuowane na wysoczyĽnie kałuszyńskiej (najwyższy punkt 197,5 m) w otoczeniu starych lasów mieszanych (200-u letnie dęby, sosny, brzozy, graby). W lasach tych zamieszkuje wszelkiego rodzaju zwierzyna (łosie, bobry, dziki, sarny, lisy, zające) oraz ptactwo (jastrzębie, sowy, bociany, kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki). W maju śpiewają pięknie słowiki i skowronki.

Tereny położone wokół Kałuszyna nadają się do uprawiania wycieczek rowerowych i pieszych. Gospodarstwa zapewniają świetne warunki mieszkaniowe w pokojach dwuosobowych z łazienkami, TV, lodówkami. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, w którym można sobie samemu przygotowywać potrawy.

Dla agroturystów organizowane są wycieczki bryczkami i rowerami, zimową porą kuligi. Doskonałe miejsce dla ludzi ceniących sobie spokój oraz uroki wiejskich krajobrazów. W dni niepogody można rozgrywać z gospodarzami turnieje w SCRABLE, brydż sportowy, szachy oraz gry komputerowe. Goście są zakwaterowani w nowo wybudowanym obiekcie typu rezydencja wiejska z parkingiem - teren chroniony.

Doskonałe miejsce wypoczynku dla pracowników firm działających w Warszawie i okolicach.

Organizowane są również pobyty młodzieży szkolnej w ramach "Zielonej Szkoły" jak również imprezy okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy.
Telefon (rezerwacje) 691-372-144.
 
Grzyby, jeże i powietrze świeże tel. 0-691-372-144 e-mail: euromotel@euromotel.pl